dr Bartek Kulczyński | Poranny Dziennik Zdrowia

Bezpieczny formularz zamówieniowy

Cieszę się, że zdecydowałeś się na nabycie mojej pierwszej diety z cyklu Coraz Lepsze Zdrowie, czyli ogólnej diety prozdrowotnej.

Podsumowując, dostajesz pakiet 6 kaloryczności, czyli jeden dla Ciebie, a pozostałe dla Twojej najbliższej rodziny: mamy, taty, brata, siostry.

A ponieważ jest to „gotowiec”, więc do jadłospisów dołączam dla Ciebie 70-stronicowy dodatek w postaci samouczka do diety.

Samouczek wprowadzi Cię w tajniki opracowanej przeze mnie ogólnej diety prozdrowotnej na cały miesiąc, czyli 4 tygodnie. Z samouczka dowiesz się, jak dopasować dietę do siebie — pod swoje preferencje smakowe oraz zapotrzebowanie kaloryczne.

Twoje dane

Dieta w koszyku

Otrzymasz na e-maila link do pobrania:
Ilość
Cena
1
Ebook z dietą ogólną prozdrowotną
1
149,00 

Wybierz formę płatności

Bezpieczne i szybkie płatności online:

 • Dzięki PayU wykonasz szybki przelew automatyczny i zapłacisz BLIK-iem lub kartą kredytową (wszystkie te opcje do wyboru pokażą Ci się na kolejnej stronie).

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 149 zł. Link do pobrania plików z dietą i poradnikiem otrzymasz po 60 sekundach.
dr Bartek Kulczyński
W razie kłopotów z zamówieniem (choć nie powinny się żadne pojawić), napisz do mnie na poniższy adres e-mail, a ja lub mój asystent pomożemy.
 • diety@drbartek.pl

Wolisz zapłacić przelewem?

 • Numer konta i odbiorca:

  44 1050 1139 1000 0090 8085 2966
  Better Health Media Sp. z o.o.
  ul. Kijowska 44, 85-703 Bydgoszcz

 • Tytuł przelewu:

  W tytule podaj swój adres e-mail. Zamiast znaku @, użyj słowa MAŁPA, bo niektóre banki nie przyjmują znaku @. Czyli na przykład: jan.kowalski MAŁPA gmail.com.

 • Kwota przelewu:

  149 zł (najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 149 zł)