Tu dr Bartek Kulczyński
Przez wysokie trójglicerydy co trzecia osoba ma o 72% wyższe ryzyko chorób serca…

i o 15-50% wyższe ryzyko przedwczesnej śmierci – w porównaniu do osób z trójglicerydami w normie.

Można uwolnić się od tego zbędnego ryzyka. Zbędnego, bo istnieją naturalne sposoby na wysokie trójglicerydy. Opisałem je w poradniku Trójglicerydy w normie – pierwszym poradniku z nowego cyklu „PROTOKOŁY ZDROWIA”.

Obecnie ludzie zapadają na schorzenia, na które

istnieją rozwiązania. Można napisać, że główną przyczyną problemów zdrowotnych nie jest dieta, bakterie, wirusy, styl życia, lecz niewiedza – nieznajomość rozwiązań.

Dlatego zająłem się edukacją. By dostarczać rzetelną wiedzę. By nie trzeba było żyć z ryzykiem, które często jest zbędne.

Jeśli chodzi o zdrowie serca, to trójglicerydy są…

podstawowym parametrem krwi, o jaki

każdy z nas powinien zadbać. Średnio bowiem co trzecia osoba ma podwyższone trójglicerydy.

Poradnik Trójglicerydy w normie to tylko skuteczne naturalne sposoby wydestylowane przeze mnie z setek prac naukowych. Dlatego poradnik ten pomaga przywrócić trójglicerydy do normy. A dzięki unormowaniu tego jednego parametru, można uniknąć zwiększonego ryzyka choroby wieńcowej, czyli choroby niedokrwiennej serca, o około 70%.

Co więcej, unormowanie trójglicerydów pozwala uniknąć zwiększenia ryzyka przedwczesnej śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych o 15-25%, a niektóre źródła podają, że o 50% – zależnie od tego, jak poważna jest postać trójglicerydemii (jak wysoki jest ich poziom).

Na tej stronie mam przyjemność zaprosić Cię do nabycia mojej nowej publikacji pt. Trójglicerydy w normie – pierwszej z cyklu „Protokoły Zdrowia”, czyli stosunkowo krótkie (do 100 stron) poradniki, jak sobie radzić z określonym problemem, tu podwyższonymi trójglicerydami.

(Jeśli pojawią się trudności z zamówieniem, spróbuj ponownie później. Z uwagi na popularność, czasami serwer się przeciąża).

Dziś weź na próbę. Zdecyduj za 3 miesiące. Jeśli uznasz, że nie dowiedziałeś się niczego nowego – zwrot pieniędzy

Dziś nie podejmują Państwo ostatecznej decyzji. Mogą dziś Państwo zamówić poradnik Trójglicerydy w normie na próbę – i przeczytać go w całości, zdobywając wszelką wiedzę o trójglicerydach.

Jeśli uznają Państwo, że nie dowiedzieli się niczego nowego (co jest mało prawdopodobne), proszę napisać na adres kontakt@drbartek.pl z prośbą o zwrot pieniędzy. Nie trzeba podawać powodu. I nie trzeba się z tym śpieszyć. Są na to 3 miesiące.

Przykłady, czego dowiesz się z tego poradnika…

✅ 19 najgorszych produktów ze sklepu, które organizm zamienia w trójglicerydy. Str.23-24

✅ Sprawa niacyny. Słynie ona z obniżania trójglicerydów. Lecz jest kilka „ale”, o których rzadko się pisze. A to bardzo ważne. Str.70

✅ 7 ziół i przypraw o najlepszej skuteczności w obniżaniu poziomu trójglicerydów. Str.50-57

✅ Tabela zalecanych i niewskazanych produktów przy wysokich trójglicerydach. Plus jakich produktów kategorycznie unikać. Str.72-76

✅ Wymień te 6 rodzajów węglowodanów na 9 bezpieczniejszych pod względem wpływu na poziom trójglicerydów. Str.24-25

✅ Masz nadwagę lub otyłość? Te 8 kluczowych wskazówek pozwoli Ci schudnąć i obniżyć trójglicerydy. Str.26-32

✅ 11 najskuteczniejszych naturalnych produktów łatwo dostępnych w sklepach, niezbędnych przy wysokich trójglicerydach. Str.40-50

✅ Tylko (lub aż) 8 suplementów potrafi skutecznie obniżać poziom trójglicerydów. Oto lista i opis. Str.59-72

✅ Bierzesz leki na trójglicerydy? Wyczerpują one zapasy 2 ważnych składników w organizmie. Należy je uzupełnić. Str.77-79

✅ Jaki poziom trójglicerydów we krwi NIE stwarza ryzyka? Str.13

✅ Co ma stężenie glukozy na czczo do trójglicerydów? Str.21

✅ 10 najczęstszych pytań, jakie mają osoby zmagające się z wysokimi trójglicerydami. Str.85-95.

✅ Są 3 rodzaje trójglicerydemii. Sprawdź, z którym się zmagasz. Od tego zależą dalsze kroki. Str.12

…i wiele więcej na 95 stronach.

(Jeśli pojawią się trudności z zamówieniem, spróbuj ponownie później. Z uwagi na popularność, czasami serwer się przeciąża).

Słowo o autorze

Już podczas studiów obszarem dietetyki i ogólnie żywienia człowieka, który najbardziej mnie fascynował, było leczenie żywieniowe pacjentów z chorobami układu krążenia, w tym pacjentów z zaburzeniami poziomu trójglicerydów.

Brałem wtedy udział w wielu konferencjach naukowych poświęconych problemom kardiologicznym. Ogień tego zainteresowania pali się we mnie do dziś. To właśnie zagadnieniom związanym ze zdrowiem sercowo-naczyniowym poświęcam najwięcej czasu, chociaż z jego biegiem pasja do innych dziedzin dietetyki tylko rosła i rosła.

Przez długi czas byłem też członkiem różnych towarzystw naukowych i medycznych, w których skupiano się m.in. na leczeniu pacjentów cierpiących na choroby sercowo-naczyniowe, w tym m.in. byłem członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Miażdżycą (PTBnM).

dr Bartek Kulczyński | Better Health Media sp. z o.o.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

kontakt@drbartek.pl | Telefon do biura: 536 103 002 (asystent Grzegorz)