Logotyp Dr Bartek
Ogólna dieta
prozdrowotna
dla całej rodziny
✓ Pakiet 6 kaloryczności – jedna dla Ciebie, pozostałe dla Twojej rodziny
✓ 70-stronicowy samouczek do diety, a w nim praktyczne rady, jak dopasować dietę pod siebie… jak szybko i prosto policzyć kaloryczność… i wiele więcej
Kupujesz nie tylko dla siebie,
lecz także dla najbliższych

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 149 zł

Odbierz pierwszy gotowy jadłospis
(dietę) z cyklu Coraz Lepsze Zdrowie
– na cały miesiąc i całej rodziny
drbartek_synerise

dzień dobry,

tu dr Bartek Kulczyński

przelatująca nad moją głową muza podsunęła mi pomysł, jak mogę jeszcze bardziej pomagać moim widzom i czytelnikom — Tobie.

Otóż rozpocząłem pracę nad cyklem gotowych jadłospisów poprawiających zdrowie pod tytułem Coraz Lepsze Zdrowie.

Pierwszy gotowy jadłospis już jest. A zaczynamy od ogólnej prozdrowotnej diety. Co jest w niej wyjątkowego?

Po pierwsze, dostajesz 4-tygodniową gotową dietę ogólną, która poprawi Twoje zdrowie na wielu płaszczyznach.

Po drugie, kupując pierwszy pakiet z cyklu Coraz Lepsze Zdrowie, czyli ogólną dietę prozdrowotną, dostajesz nie jedną, ale aż sześć różnych kaloryczności praktycznie w cenie jednego. Oznacza to, że ten pakiet ogólnej diety kupujesz nie tylko dla siebie, lecz dla całej swojej rodziny. Pakiet obejmuje kaloryczność: 1700 kcal, 1900 kcal, 2100 kcal, 2300 kcal, 2500 kcal oraz 2700 kcal.

Po trzecie, ponieważ jest to „gotowiec dietetyczny”, czyli nie jest on ściśle dopasowany pod Ciebie, więc w dodatku do pakietu diet dostajesz również 70-stronicowy samouczek do diety. A w nim wiele praktycznych wskazówek, jak dopasować dietę pod siebie, swoje kubki smakowe, co na co wymieniać itd. W samouczku pokazuję też, jak prosto i szybko obliczyć swoje zapotrzebowanie na energię, abyś wiedział, którą z otrzymanych 6 kaloryczności wybrać dla siebie. Będziesz umiał też obliczyć kaloryczność dla członków swojej najbliższej rodziny, którym możesz podarować jedną z diet (a w zasadzie kaloryczności). Słowem, staniesz się samodzielny — nie będziesz uzależniony od kosztownego dietetyka.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nabywasz dietę niemal takiej jakości, jakbym ułożył ją osobiście ściśle pod Ciebie.

Z tym że o wiele taniej. Aż 6 różnych kaloryczności prozdrowotnej diety ogólnej otrzymujesz w cenie jednego.

Zdecydowałem się na takie rozwiązanie, bo mnie również przeraża, jak wszystko idzie do góry. A jednak zdrowia nie można zaniedbywać, bo cóż nam bez niego pozostanie.

Z czasem pojawią się kolejne gotowe diety. Na różne choroby, w tym choroby zapalne jelit, choroby sercowo-naczyniowe, z alergiami jak na przykład na gluten czy laktozę, a także wege, keto i inne.

Warto jednak mieć pierwszą, czyli ogólną dietę prozdrowotną, bo obszerny samouczek do niej dołączany wiele Cię nauczy i przyda się przy kolejnych dietach na choroby.

W paczce znajdziesz 6 kaloryczności:

Przygotowana przeze mnie dieta to dieta uniwersalna i standardowa. To, co ją wyróżnia, to wyjątkowo silny korzystny wpływ na zdrowie.

Zawiera w sobie wszystko, co przeciętny człowiek powinien mieć w diecie, aby zmniejszyć ryzyko chorób i poprawić proces zdrowienia.

Uwzględniłem w niej nie tylko to, co ląduje na talerzu, ale także jak jest przygotowywane. Trzeba bowiem wiedzieć, że nawet zdrowe dania można tak przyrządzić, że będą zawierać szkodliwe związki.

Jako ogólna dieta prozdrowotna, jest ona różnorodna. Są w niej produkty roślinne (warzywa, owoce, orzechy, nasiona, kasze, ryż, makaron, płatki, pieczywo na zakwasie), oleje, mięso, ryby, masło, nabiał (w tym jajka). Jadłospis nie jest monotonny, opiera się na wyważonych proporcjach białka, tłuszczu, węglowodanów, a także błonnika oraz wielu innych składników.

Jeśli jednak z jakiegoś względu (preferencji smakowych, ceny, przekonań wewnętrznych) któryś z produktów okaże się dla Ciebie nieodpowiedni, na przykład wołowina, mleko, dany rodzaj oleju, to w załączonym samouczku podpowiadam, na co go wymienić.

Dieta uniwersalna to dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią skrajności i restrykcji. Dla osób, które lubią urozmaicenie. Zaś dla osób, które z różnych względów cenią sobie diety bardziej ukierunkowane, typu wegetariańska, ketogeniczna, bezglutenowa, taka opcja również niebawem powstanie. Ale jak wspomniałem, mimo wszystko warto mieć również pierwszą ogólną dietę prozdrowotną z całego cyklu diet Coraz Lepsze Zdrowie.

Cały pakiet plus samouczek
to koszt 149 zł

Po zakupie otrzymasz na e-maila:
zestaw-small
Kwota 149zł

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 149 zł

Najważniejsze korzyści tej diety
Często zadawane pytania

Najczęściej rozpisuje się diety dwutygodniowe, które kosztują co najmniej 100 zł. Nabywając moją ogólną dietę prozdrowotną w pakiecie, czyli z sześcioma kalorycznościami, otrzymujesz jadłospis 4-tygodniowy, a więc na cały miesiąc. Od kolejnego miesiąca możesz zacząć stosować dietę od nowa. Zapewniam, że się nie znudzi.

Po dokonaniu zakupu, w ciągu najdalej 60 sekund na podany przy zamawianiu adres e-mail otrzymasz ode mnie wiadomość zatytułowaną: Zrealizowałem Twoje zamówienie – pobierz — w środku tej wiadomości e-mail znajdziesz linki. A dokładnie będzie ich 7, czyli: samouczek do diety (link nr 1), dieta 1700 kcal (link nr 2), dieta 1900 kcal (link nr 3), dieta 2100 kcal (link nr 4), dieta 2300 kcal (link nr 5), dieta 2500 kcal (link nr 6), dieta 2700 kcal (link nr 7). Klikając w te linki, poradnik oraz jadłospis zostanie pobrany na Twój komputer i będziesz mógł rozpocząć przygodę ze zdrowszą dietą.

Zacznij swoją przygodę
po coraz lepsze zdrowie z moją pierwszą dietą z tego cyklu, czyli ogólną (uniwersalną) dietą prozdrowotną dla Ciebie i Twojej rodziny.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 149 zł

dr Bartek Kulczyński | Better Health Media sp. z o.o.

kontakt@drbartek.pl | Telefon do biura: 536 103 002 (asystent Grzegorz)