Logo marki Dr Bartek Kulczyński
Prawdziwa dieta
low carb,
czyli niskowęglowodanowa. Taka jaką stosowano w badaniach klinicznych.

✓ Pakiet 8 kaloryczności – jedna dla Ciebie, pozostałe dla Twojej rodziny (lub wszystkie dla Ciebie, bo dzięki pakietowi możesz użyć tej diety do odchudzania).

✓ 119-stronicowy samouczek do diety, a w nim tajniki diety low carb… rady, jak dopasować dietę do siebie… jak policzyć swoją kaloryczność… jak wykorzystać ją do odchudzania… i wiele więcej.

8 kaloryczności, na miesiąc, dla całej rodziny, z samouczkiem (119 str.)

Co oznacza, że jest to prawdziwa dieta low carb?

Wiele diet niskowęglowodanowych obniża zawartość węglowodanów do 35-45%.

A prawdziwa dieta niskowęglowodanowa schodzi przynajmniej do 20-25% węglowodanów.

Taką dietę low carb – w której węglowodany stanowią 20-25% – stosowano w badaniach klinicznych, które potwierdzają jej działanie. I taka jest moja dieta niskowęglowodanowa.

Dieta uboga w węglowodany powinna spełniać te cechy

Aby dieta low carb była skuteczna, musi spełnić te warunki. Moja dieta spełnia je, dlatego warto ją rozważyć.

Jak zmieni się Twoje zdrowie na diecie ubogiej w węgle?

Szczególnie polecam ten sposób żywienia osobom:

Co jeszcze daje ograniczenie węglowodanów?
ile kosztuje moja dieta niskowęglowodanowa?

Gdybym miał Państwu indywidualnie opracować dietę low carb w 8 kalorycznościach na podstawie kwestionariusza, wyszłoby 3200 zł – przy średniej rynkowej cenie 400 zł za jedną kaloryczność. Nie byłoby to zbyt ekonomiczne, a życie jest obecnie wystarczająco drogie.

Dzięki temu, że stworzyłem gotowy pakiet 8 kaloryczności i praktyczny samouczek (pokazuję w nim, jak dopasować dietę do siebie i obliczyć kaloryczność), to cena wynosi ułamek 3200 zł, bo 147 zł.

Pracowałem nad tym prawie 3 miesiące, aby otrzymali Państwo dużą wartość. Dlatego moje gotowe jadłospisy wychodzą tak rzadko.

Podsumowując, za 147 zł otrzymują Państwo:

(Jeśli pojawią się trudności z zamówieniem, spróbuj ponownie później. Z uwagi na popularność, czasami serwer się zatyka).

Przeciwwskazania, czyli dla kogo ta dieta nie jest

Mimo szerokiego zastosowania i korzyści wynikających z diety low carb, pewne sytuacje zdrowotne mogą być przeszkodą do jej stosowania.

Istnieją pewne grupy osób, które powinny zachować ostrożność lub unikać tego rodzaju diety. Osoby, których dotyczą poniższe warunki lub czynniki, powinny skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem przed rozpoczęciem diety low carb:

(Jeśli pojawią się trudności z zamówieniem, spróbuj ponownie później. Z uwagi na popularność, czasami serwer się zatyka).

dr Bartek Kulczyński | Better Health Media sp. z o.o.

Polityka prywatności | Regulamin sprzedaży

kontakt@drbartek.pl | Telefon do biura: 536 103 002 (asystent Grzegorz)