Zapisz się na darmowy

Poranny Dziennik Zdrowia

dr. Bartka Kulczyńskiego

i otrzymuj od poniedziałku do piątku wybrane sekrety zdrowia

Na jaki adres e-mail mam Ci wysyłać Dziennik?

W dwóch białych polach wpisz adres i kliknij żółty przycisk. Sprawdź, czy nie ma błędu:

Witam serdecznie,

tu dr Bartek Kulczyński

Zapraszam Cię do zapisu na mój darmowy newsletter, czyli Poranny Dziennik Zdrowia.


Wychodzi na Twoją skrzynkę e-mail od poniedziałku do piątku – punkt 6 rano.


Każda wiadomość to pigułka wiedzy w danym temacie – na 5-10 minut czytania dziennie.


A więc zdążysz przeczytać, zanim ostygnie Ci poranna kawa (lub herbata).


Wspaniały sposób, aby zacząć dzień od dobrej, praktycznej informacji o naturalnych sposobach na poprawę zdrowia.


Na mój Poranny Dziennik Zdrowia, czyli codzienny newsletter, możesz się zapisać za darmo i w każdej chwili możesz się wypisać.

Zaskakujące jest, że większość Dzienników od dr. Bartka idealnie trafia w tematy, które mnie interesują, jakby doktor miał szósty zmysł do swoich czytelników. Przeczytanie każdego Dziennika zajmuje kilka minut, a ile w tym czasie wartościowych i ciekawych rzeczy o swoim zdrowiu się dowiaduję!

Halina, Szczecin

Jestem zachwycona Dziennikiem dr. Bartka i tym, co w nim przekazuje o zdrowiu. Podoba mi się, że Dziennik jest pisany w luźny sposób, łatwy do zrozumienia i to, że nie jest przeciążony naukowymi terminami. Czytam codziennie rano, przy kawie, w pracy.

Sylwia Kucharska z Tarnowa

Co mówią stali Czytelnicy?

Józef z Bolesławca

Dziennik Zdrowia stał się dla mnie codzienną i oczekiwaną lekturą. Cenię go za merytoryczną zawartość, za umiejętność lekkiego przekazu ważnych dla zdrowia informacji. Osobiste przykłady wzmacniają wiarygodność. Ostatnio zaskoczył mnie Dziennik o tym, jak przechowywać orzechy.

Alicja, lekarz pediatra

Cenię Pana Dziennik za świeżość i innowacyjność informacji podanych w ciekawy sposób. Codziennie z zainteresowaniem czytam Dziennik, najczęściej podczas porannej kawy.

Dorota z Łomży

Dziennik jest perełką – poświęcam mu ok. 3 minut, a w zamian otrzymuję porcję cennych porad pro-zdrowotnych, podanych w sposób zwięzły i ciekawy. Dzięki dziennikowi uświadomiłam sobie, jak skomplikowaną, biochemiczną fabryką jest nasz organizm, i jak ważne jest właściwe zaopatrzenie tej „fabryki”. Dziękuję za profesjonalizm i chęć dzielenia się swoją cenną wiedzą Panie Doktorze.

Sylwia z Worms

Pułki sklepowe uginają się od niezdrowego jedzenia. Dobrze wiedzieć co zamienić, co ograniczyć, a z czego zrezygnować. W Dzienniku dr. Bartka znajduję odpowiedź na te kwestie. Z dotychczasowych treści bardzo zaskoczyło mnie, że mrożone owoce wcale nie są gorsze od świeżych, a w kilku przypadkach nawet zawierają więcej składników. Zachęcam każdego do zapisania się do newslettera doktora Bartka.

Czytelniczka Adrianna

Dziennik to świetna sprawa. Poziom mojej wiedzy na temat zdrowia ciagle się poszerza. Najbardziej lubię w dzienniku to, że rady są praktyczne i zrozumiałe. Rano odpalając skrzynkę mailowa już mi się buzia cieszy na kolejna porcje ciekawych informacji ;) Dodatkowo ciagle wysyłam znajomym rozwiązania na ich problemy ze zdrowiem.

Jestem zachwycona codzienną dawką wiedzy - wiedzy, która mnie nie przeraża a potęguje moją chęć dbania o siebie. Dziekuje i proszę o więcej.

Czytelniczka Mariola

O czym piszę w Dzienniku?
Na przykład…

Serek wiejski dr Budwig

– jego sekretem jest olej lniany. Odkrycia dr Budwig były tak doniosłe dla zdrowia, że każdy z nas powinien je znać. Opowiem Ci o nich w Porannym Dzienniku Zdrowia.

Metoda oddychania doktora Butejki

– o tym, jak radziecki lekarz pochodzenia ukraińskiego zaczął leczyć pacjentów poprzez zmianę sposobu oddychania. W ten sposób cofał około 150 różnych chorób.

Odkrycie doktora Warburga na raka

– Otto Warburg odkrył główną przyczynę powstawania nowotworów, którą Ci opiszę w dzienniku.

Smażenie

– jakie patelnie są najlepsze? Na jakich olejach najlepiej smażyć, a jakich kategorycznie unikać?

Powietrze w domu

– jak je oczyścić, aby uniknąć syndromu chorego budynku, i cieszyć się lepszym zdrowiem?

Sen

– przepis na kąpiel solną, która zapewnia regenerujący sen… Rano wstaniesz jak nowonarodzony!

Zęby

– masz srebrne plomby? Uwalnia się z nich rtęć. Ale spokojnie, można temu zaradzić. Poznasz kilka kroków dla osób z wypełnieniami amalgamatowymi.

Dowiedz się wielu
cennych informacji

Jak widzisz, tematy będą różnorodne. Poznasz wiele znakomitych informacji z różnych dziedzin. Nie tylko o najważniejszych odkryciach zdrowotnych… Nie tylko o najlepszych naturalnych terapiach… Nie tylko o nowościach ze świata medycyny. Dowiesz się także wielu rzeczy w sprawach codziennych, na przykład:

  • metody na lecznicze kąpiele w domowej wannie;
  • sposoby przechowywania warzyw lub owoców, aby jak najdłużej zachowywały wartości odżywcze;
  • jakie produkty z polskich sklepów są niepozorne, a w rzeczywistości stanowią bomby witamin i minerałów.

To i wiele więcej od poniedziałku do piątku prosto na Twój adres e-mail. I stąd nazwa Poranny Dziennik Zdrowia. Codziennie 1 krok bliżej zdrowia :-) Nie minie miesiąc, a Ty nie będziesz mógł sobie wyobrazić dnia bez porannej lektury mojego Porannego Dziennika Zdrowia. Będziemy docierać do kilkuset tysięcy Polaków. Mam nadzieję, że jednym z nich będziesz Ty. A warto być jednym z pierwszych, bo w pierwszych wiadomościach omówione będą powyższe tematy.

W dwóch białych polach wpisz adres i kliknij żółty przycisk. Sprawdź, czy nie ma błędu:

Na jaki adres e-mail mam Ci wysyłać Dziennik?

Polityka prywatności

2019-2023 DrBartek.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone