dr Bartek Kulczyński | Poranny Dziennik Zdrowia

Kuchnia antynowotworowa: 50 produktów i surowców

Produkty spożywcze, które na co dzień spożywamy, w tym zioła i przyprawy, potrafią odgonić wiele chorób przewlekłych — w tym chorób nowotworowych.

Na podstawie setek dowodów naukowych starannie wybrałem dla Państwa te produkty, które powinny przewijać się w diecie każdego, kto chce zmniejszyć ryzyko nowotworów.

W e-booku znajdą Państwo 50 produktów, które zawierają najwięcej przeciwnowotworowych substancji, PLUS praktyczne wskazówki, jak je stosować w codziennej diecie.

Poradnik PDF wzbogaciłem o element interaktywny: do większości omówionych produktów na końcu rozdziałów dodałem odsyłacz kierujący do wybranego filmu na kanale YouTube, który to film poszerzy Państwa wiedzę o dodatkowe informacje, niezawarte w e-booku.

Twoje dane

Wybierz formę płatności

 • Dzięki PayU wykonasz szybki przelew automatyczny i zapłacisz BLIK-iem lub kartą kredytową (wszystkie te opcje do wyboru pokażą Ci się na kolejnej stronie).

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 39 zł. Link do pobrania pliku PDF (e-booka) otrzymasz po 60 sekundach.
dr Bartek Kulczyński
W razie kłopotów z zamówieniem (choć nie powinny się żadne pojawić), napisz do mnie na poniższy adres e-mail, a ja lub mój asystent pomożemy. Możesz też zadzwonić, odbierze Grzegorz, mój asystent.
 • kontakt@drbartek.pl

 • +48 536 103 002 (asystent Grzegorz)

Wolisz zapłacić przelewem?

 • Numer konta i odbiorca:

  44 1050 1139 1000 0090 8085 2966
  Better Health Media Sp. z o.o.
  ul. Kijowska 44, 85-703 Bydgoszcz

 • Tytuł przelewu:

  W tytule wpisz swój adres e-mail. Zamiast znaku @, użyj słowa MAŁPA, czyli na przykład: jan.kowalski MAŁPA gmail.com.

 • Kwota przelewu:

  39 zł